TEORĒTISKI PRAKTISKS SEMINĀRS "BĒRNU UN JAUNIEŠU SPORTS: VISPUSĪGO FIZISKO ĪPAŠĪBU ATTĪSTĪŠANA TRENIŅU PROCESĀ" (12.04.2018)

27.03.2018. 02:18

Seminārs notiks: 2018.gada 12.aprīlī, plkst. 10.00, BA “Turība” (Graudu iela 68, Rīga). Semināra programmā paredzēta teorētiskā un praktiskā nodarbība. Pieteikšanās semināram līdz 10.aprīlim.

 

Teorētiskā nodarbība:

Bērnu un jauniešu fiziskās attīstības un treniņu īpatnības: fizioloģiskais pamatojums, riska faktori.

Trenējot bērnu un jauniešus, būtiski ir apzināt vecuma posmu  attīstības īpatnības. Teorētiskajā lekcijā tiks analizēta ķermeņa kompozīcija, augšana un audu attīstība, kā arī termoregulācijas īpatnības bērniem. Uzmanība tiks pievērsta arī fizioloģiskajai adaptācijai akūtai slodzei: sirds – asinsrites funkcionālajai attīstībai, elpošanas, plaušu ventilācijas un gāzu maiņas funkcionālajai attīstībai un metabolajām funkcijām. Tiks analizēta arī regulāru slodžu (treniņu) ietekme un pārslodžu riska faktori.

Teorētisko lekciju vadīs Līga Plakane – bioloģijas zinātņu doktore, Latvijas Universitātes asocētā profesore.

 

Praktiskā nodarbība:

Dažādu metožu un līdzekļu integrēšana bērnu un jauniešu sporta treniņā sekmīgai vispusīgo fizisko īpašību attīstīšanai

Sporta treniņā svarīgi ir attīstīt ne tikai attiecīgajam sporta veidam būtiskās fiziskās īpašības, bet arī sekmēt bērnu un jauniešu vispusīgu fizisko attīstību. Praktiskajā nodarbībā būs iespēja apgūt dažādas radošas metodes, vingrinājumus un to izpildes variācijas ar un bez inventāra treniņu procesa pilnveidošanai.

Praktisko nodarbību vadīs Gundega Immere - sertificēta trenere un sporta skolotāja, bakalaura un maģistra grāds sportā.

 

Pieteikšanās: Atvainojiet, brīvu vietu vairs nav.

Dalības maksa: 35 euro

Dalībnieki saņems apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi 8 stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

Semināra dalībniekiem tiks nodrošināta bezmaksas auto stāvvieta.

«« Atgriezties