TEORĒTISKI PRAKTISKS SEMINĀRS: GRŪTNIECĪBA UN FIZISKĀS AKTIVITĀTES (01.03.2018)

09.02.2018. 12:40

Seminārs notiks: 2018.gada 1.martā, plkst.10.00, LSPA (Brīvības 333). Semināra programmā paredzēta teorētiskā un praktiskā nodarbība.

Teorētiskā nodarbība: Anatomiskās un fizioloģiskās izmaiņas sievietes ķermenī grūtniecības laikā un fiziskās aktivitātes

 

Grūtniecības periods ir laiks, kad veselīga dzīvesveida un kvalitatīvas fiziskās aktivitātes nozīme ir  svarīga ne  tikai sievietes veselībai, bet arī gaidāmā bērna pilnvērtīgai attīstībai. Teorētiskajā nodarbībā tiks skaidrots kādas izmaiņas notiek sievietes ķermenī grūtniecības laikā un kādi faktori jāņem vērā, izvēloties fiziskās aktivitātes, kas piemērotas gan sievietēm, kas bijušas fiziski aktīvas pirms grūtniecības, gan sievietēm, kas nolēmušas pievērsties veselīgākam un aktīvākam dzīvesveidam grūtniecības laikā.

 

Teorētisko lekciju vadīs Līga Vainore - sertificēta un praktizējoša fizioterapeite, praktiska darba pieredze ar dažādām pacientu grupām, tai skaitā grūtniecēm un sievietēm pēcdzemdību periodā. 

Praktiskā nodarbība: Vingrojumi, to pielietošana grūtniecēm

Grūtnieču vingrošana atšķiras no cita veida sporta aktivitātēm ar to, ka slodze vingrošanas laikā ir mērena, kā arī vingrojumu izvēle ir vērsta uz to muskuļu grupu nostiprināšanu, kas palīdz saglabāt mugurkaula stabilitāti, un to, kas tiks iesaistīti dzemdību procesā.

Praktisko nodarbību vadīs Lolita Keberga - sertificēta fizioterapeite, bakalaura un maģistra grāds veselības aprūpē. Specialitātē praktizē jau 8 gadus gan ar bērniem (sākot no dzimšanas brīža), gan ar pieaugušajiem, tai skaitā, vada vingrošanu grūtniecēm grupā. Vadot grūtnieču vingrošanas nodarbības, izveidoja savu pieeju grūtnieču vingrojumu izvēlē un nodarbības uzbūvē.

Pieteikšanās: Atvainojiet, brīvu vietu vairs nav.

Dalības maksa: 35 euro

Dalībnieki saņems apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi 8 stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

«« Atgriezties