“TRENIŅA ANATOMIJA” (02.09.-03.09.2021.)

27.08.2021. 18:25

.

 
Kursu cena: 
180 eur/persona; piesakoties 3 personu grupai, vienai personai maksa 165 eur
 
Kursu norises datums un laiks: 
Kursi norit 3 daļās, kopā 2 pilnas dienas dienas: 
02.09. 9:00-19:00
03.09. 9:00-19:00
  
Kursu apmeklēt drīkst personas ar derīgu covid-19 sertifikātu. 
  
Jautājumu un neskaidrību gadījumā raksti uz info@sparsfizio.lv vai zvani 20047696
 
Kā trenēties efektīvi, mērķtiecīgi un novērst traumas! 
Kursu nodarbību ciklā cilvēka ķermenis tiks analizēts līdz niansēm, balstoties uz faktiem, kas apstiprināti jaunākajā zinātniskajā literatūrā. 
Kādēļ atspiežoties sāp plaukstu locītavas? Vai pēc treniņa tiešām vajag stiepties? Vai tā tiešām ir pienskābe muskuļos, kas sāp un ko ar to darīt?
Dažādas funkcionālas kustības, piemēram, pietupiens, lēciens, metiens u.c. tiks apskatītas cilvēka anatomijas un fizioloģijas kontekstā, uzsverot muskuļu sadarbību un savstarpējo ietekmi, konkrētu muskuļu darba režīmu u.c. Tāpat tiks zinātniski skaidrota iesildīšanās un atsildīšanās loma treniņu režīmā un to fizioloģiskā ietekme uz ķermeni. Praktiskajā daļā līdz niansēm tiks analizēti un izmēģināti dažādi fizisko sagatavotību attīstošie vingrojumi, t.sk. visbiežāk diskusiju raisošie vingrojumi.
Ja jau zināji “jā vai nē", tad šeit diskutēsim arī - “kā un kāpēc”! 
 
Kursi apstiprināti Latvijas Treneru tālākizglītības centrā, piešķirot 24 tālākizglītības stundas.
 
Kursu vadītāji:
Sertificēta fizioterapeite Sandija Bergmane, RSU absolvente, ar ilggadēju pieredzi darbā ar pacientiem, kā arī piedaloties Latvijas Fizioterapeitu Asociācijas darba grupās, analizējot zinātnisko literatūru.
Sertificēta fizioterapeite ar maģistra grādu Līga Līdumniece- Šulce, RSU un Saxion Universitātes (Nīderlande) absolvente, ar ilggadēju pieredzi darbā ar pacientiem, pasniedzot nodarbības topošajiem fizioterapeitiem RSU, Spars fizioterapijas klīnikas vadītāja.
 
 
 
«« Atgriezties