TRENIŅA ANATOMIJA (28.10. - 11.11.2020)

08.10.2020. 19:02

.

Kursu nosaukums: “Treniņa Anatomija”

Kursu norises datums un laiks: Kursi norit 3 daļās, kopā 3dienas, 3 secīgas nedēļas pa vienai dienai: 28.10. 9:00-16:00; 04.11. 9:00-16:00; 11.11. 9:00-16:00 

Norises vieta: Fizioterapijas klīnika SPARS, Rīga, Ieriķu iela 3

Kursu cena: 180 eur/persona; piesakoties 3 personu grupai, vienai personai maksa 165 eur

Pieteikšanāshttps://forms.gle/3PkmUZTZFSUVbijx6 

 

Kā trenēties efektīvi, mērķtiecīgi un novērst traumas! Kursu nodarbību ciklā cilvēka ķermenis tiks analizēts līdz niansēm, balstoties uz faktiem, kas apstiprināti jaunākajā zinātniskajā literatūrā. Dažādas funkcionālas kustības, piemēram, pietupiens, lēciens, metiens u.c.tiks apskatītas cilvēka anatomijas un fizioloģijas kontekstā, uzsverot savstarpējo muskuļu sadarbību un savstarpējo ietekmi, konkrētu muskuļu darba režīmu u.c. Tāpat tiks zinātniski skaidrota iesildīšanās un atsildīšanās loma treniņu režīmā un to fizioloģiskā ietekme uz ķermeni. Praktiskajā daļā līdz niansēm tiks analizēti un izmēģināti dažādi fizisko sagatavotību attīstošie vingrojumi, t.sk. visbiežāk diskusiju raisošo vingrojumu skaidrojums, balstoties uz aktuālajiem zinātniskajiem pētījumiem. 

Kādēļ atspiežoties sāp plaukstu locītavas? Vai pēc treniņa tiešām vajag stiepties? Vai tā tiešām ir pienskābe muskuļos, kas sāp un ko ar to darīt?

Ja jau zināji “jā vai nē:, tad šeit diskutēsim arī - “kā un kāpēc”!

  

Seminārs paredzēts visu līmeņu sporta treneriem.

  

Semināru vada:

Sertificēta fizioterapeite Sandija Bergmane, RSU absolvente, ar ilggadēju pieredzi darbā ar pacientiem, kā arī piedaloties Latvijas Fizioterapeitu Asociācijas darba grupās, analizējot zinātnisko literatūru.

Sertificēta fizioterapeite ar maģistra grādu Līga Līdumniece- Šulce, RSU un Saxion Universitātes (Nīderlande) absolvente, ar ilggadēju pieredzi darbā ar pacientiem, pasniedzot nodarbības topošajiem fizioterapeitiem RSU, Spars fizioterapijas klīnikas vadītāja.

 

 

 

 

«« Atgriezties